کد خبر: 4075999
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶

بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ برنامه‌های فرهنگی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: اهمیت نماز به‌گونه‌ای است که برگزاری جشنواره‌هایی در این راستا با تبلیغات سنتی و نصب بنر و پوستر نتیجه‌ای نخواهد داشت، بنابراین باید از روش‌های نوین به‌ویژه ظرفیت فضای مجازی در راستای مشارکت مردم در این جشنواره استفاده شود.

حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی کردستان روز گذشته، ۱۳ مردادماه در نشست ستاد اقامه نماز استان با اشاره به اجرای جشنواره سراسری «فجر تا فجر» به همت ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: این جشنواره به لحاظ ترویج اهمیت نماز در کشور به‌ویژه استان کردستان اقدامی ارزشمند است و برای شرکت در جشنواره باید از نخبگان، اساتید دانشگاه، دانشجویان، حوزه علمیه و آموزش‌و‌پرورش استفاده شود.

وی افزود: اهمیت نماز به‌گونه‌ای است که برگزاری جشنواره‌هایی در این راستا با تبلیغات سنتی و نصب بنر و پوستر نتیجه‌ای نخواهد داشت، بنابراین باید از روش‌های نوین به‌ویژه ظرفیت فضای مجازی در راستای مشارکت مردم در این جشنواره استفاده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان بیان کرد: مؤسسات و خانه‌های قرآنی، کانون‌های فرهنگی ـ هنری و کانون‌های تبلیغی استان نیز در اجرای این جشنواره می‌توانند مشارکت داشته باشند.

حجت‌الاسلام رازیانی استفاده از ظرفیت اینستاگرام ادارات و کانال‌های پرمخاطب برای ترویج این جشنواره را مورد تأکید قرار داد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی نیز برنامه‌های فرهنگی مختلفی از جمله اجرای «پویش لبیک» و «مهرواره بانور» را در دستور کار دارد که با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اجرای این طرح ها اقدام کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha