کد خبر: 4078111
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲

15 مرکز دارالقرآن آموزش‌و‌پرورش در کردستان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش کردستان از برگزاری کلاس‌های قرآن در رشته‌های مختلف در 15 مرکز دارالقرآن آموزش‌و‌پرورش استان کردستان خبر داد.

حجت‌الله نریمانی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش استان کردستان

حجت‌الله نریمانی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، به تشریح فعالیت تابستانی و برنامه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان پرداخت و اظهار کرد: تابستان امسال حدود 76 هزار و 500 نفر از دانش‌آموزان در 320 پایگاه مشغول به فعالیت هستند.

وی افزود: دانش‌آموزان در ایام تابستان در 29 کانون فرهنگی تربیتی، 15 مرکز دارالقرآن، 16 سالن ورزشی و 260 مدرسه کانون مشغول به فعالیت هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش استان کردستان با بیان اینکه فعالیت رسمی دانش‌آموزان از ۱۵ تیرماه لغایت پایان مردادماه به مدت ۴۵ روز تداوم خواهد داشت، بیان کرد: فعالیت‌های غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در ۵ محور مهارت ارتباطی، معرفتی، هویتی و بصیرتی، مهارت‌های فرهنگی هنری نشاط آور و شادی بخش، مهارت‌های حرفه‌ای، مهارت اقتصادی و مهارت ورزشی و سلامت هستند.

وی به تشریح برنامه راهیان نور دانش‌آموزی پرداخت و گفت: از اول تیر تا 23 مردادماه 1401 تعداد هزار و 408 دانش‌آموز و 308 فرهنگی از ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق به شمال غرب کشور اعزام شده‌اند.

نریمانی همچنین از برگزاری 15 هزار نفر روز اردوی یک روزه و چند روزه ویژه دانش‌آموزان استان در طول سال تحصیلی جاری خبرداد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha