کد خبر: 4089872
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

حضور سه نماینده کردستان در مسابقات ملی قرآنی مدهامتان

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کردستان با اشاره به حضور برگزیدگان مرحله استانی کانون‌های مساجد کردستان در مسابقات قرآنی «مدهامتان»، گفت: تعداد سه نفر از این استان کردستان به مرحله کشوری این دوره از مسابقات در شیراز اعزام شدند.

جشنواره قرآنی مدهامتان

کامل گلباغی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان امروز، 13 مهرماه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز آغاز شد.

وی افزود: پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان به مدت دو روز ادامه خواهد یافت و عصر روز پنج‌شنبه، 14 مهرماه  اختتامیه این دوره از رقابت‌های قرآنی برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کردستان بیان کرد: در این دوره و در مرحله استانی بالغ بر ۱۵ هزار نفر از جوانان و نوجوانان از سراسر کشور در مسابقات شرکت کرده‌اند که قریب به ۱۵۰ نفر به مرحله پایانی راه پیدا کرده‌اند.

وی با اشاره به حضور برگزیدگان مرحله استانی کانون‌های مساجد کردستان در مسابقات قرآنی «مدهامتان»، افزود: تعداد سه نفر از استان کردستان به مرحله کشوری این دوره از مسابقات در شیراز اعزام شدند.

گلباغی اظهار کرد: فواد مولودی از کانون مجمع قرآن سنندج در رشته قرائت تحقیق، عباس رستمی در رشته‌های اذان و حمیدرضا قربانی در رشته قرائت ترتیل هر دو از کانون امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) شهرستان قروه به مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان اعزام شدند.

وی یادآور شد: مسابقات قرآنی مدهامتان از سری جشنواره‌های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور هر ساله با هدف شناسایی استعدادهای برتر قرآنی و فراهم کردن زمینه رقابت و معرفی برترین‌ها به جامعه قرآنی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha