تحویل ۲۴ واحد مسکن به مددجویان کامیاران
کد خبر: 4198374
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹

تحویل ۲۴ واحد مسکن به مددجویان کامیاران

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: به‌مناسبت دهه مبارک فجر ۲۴ واحد مسکن به مددجویان شهرستان کامیاران تحویل داده شد.

افتتاح مسکن مددجویان کمیته کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، رضا طوسی، مدیرکل کمیته امداد استان کردستان امروز، 17 بهمن در مراسم تحویل 24 واحد مسکن مددجویان شهرستان کامیاران به مناسبت دهه فجر گفت: برای این تعداد واحد مسکن محرومان در حدود 9 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت این واحدهای مسکونی هزار و 416 متر مربع زمین رایگان توسط اداره راه و شهرسازی این شهرستان اهدا شده است، افزود: 48 واحد مسکن در این شهرستان تحویل داده شده بود که با این 24 واحد تعداد واحدهای مسکونی تحویلی به 72 واحد می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان با بیان اینکه فعالیت مسکن این نهاد در پنج سرفصل ساخت و خرید، تعمیرات، ودیعه و اجاره و ساخت فضای جانبی و سرویس بهداشتی انجام می‌شود، بیان کرد: در سال جاری 11 هزار و 100 مورد فعالیت در حوزه مسکن داشته‌ایم که از این تعداد 770 مورد ساخت و خرید مسکن برای مددجویان بوده است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 650 مورد در روستاها و 120 مورد در شهرهای استان بوده که 24 واحد آن در این شهرستان تحویل مددجویان داده شده است، گفت: این واحدهای مسکونی از محل اعتبارات کمیته امداد در قالب تسهیلات بلاعوض، اعتبارات دولتی، کمک خیران و  آورده مددجو تأمین شده است.

انتهای پیام
captcha