کد خبر: 4221107
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان:

اصول اخلاقی و قانونی در فرآیند انتخابات رعایت شود

عبدالله رشیدی‌پور گفت: رعایت اخلاق و قانون در فرآیند انتخابات به‌عنوان اصولی است که توسط مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی مورد تأکید قرار گرفته و باید به نحو احسن پیاده‌سازی شوند.

نشست شورای اداری دیواندره

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالله رشیدی‌پور، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان، 22 خردادماه در نشست شورای اداری شهرستان دیواندره بر رفع مشکلات تأمین و جذب نیروی انسانی متعهد و متخصص در نظام اداری استان تأکید کرد و خدمتگزاران دولت را بر رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات دعوت کرد.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم نقشه راه توسعه دیواندره را تدوین کنیم و برای این امر نیازمند نیروی انسانی متعهد و متخصص در تمامی زمینه‌ها هستیم، افزود: مشارکت‌ها و اولویت‌های دولت با نگاه عمیق به نقش مردم، زیربنای پایدار توسعه استان هستند و تداوم این رویکرد حتی در زمان برگزاری انتخابات ضروری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان تأکید کرد: توجه به مدیریت مصرف انرژی به‌ویژه در ماه‌های اوج مصرف و فصل تابستان و تکلیف دستگاه‌های دولتی به پرداختن به این مسئله با جدیت و به‌عنوان یک مؤلفه مهم برای رعایت حق‌الناس در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه برای حمایت از فرآیند انتخابات، تمهیدات لازم برای تجهیز و آماده‌سازی دستگاه‌های اجرایی به عمل آمده تا انتخابات شفاف و سالم برگزار شود، افزود: فرآیندهای سیاست‌گذاری جهت استفاده بهینه از نیروی انسانی و منابع مالی و اداری استان و به تبع آن شهرستان دیواندره مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نیازهای ویژه استان به وزارت کشور اعلام شده است.

رشیدی‌پور افزود: به‌منظور تقویت بنیه اجتماعی و مدیریت منابع بر سیاست‌های منسجم و دقیق کاری هر دستگاه اجرایی تأکید شده تا با تدوین برنامه‌های کاری، اثربخشی و بهبود خدمات دولتی افزایش یابد.

وی در پایان گفت: رعایت اصول اخلاقی و قانونی در فرآیند انتخابات به‌ویژه امانت‌داری و بی‌طرفی کارمندان دولتی، به‌عنوان اصولی است که توسط مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی مورد تأکید قرار گرفته ست و باید به نحو احسن پیاده‌سازی شوند، تا اعتماد عمومی به نظام و قانون انتخابات افزایش یابد.

انتهای پیام
captcha