فرهنگی -
شهید آوینی پرچمدار هنر متعهد در سینما است

شهید آوینی پرچمدار هنر متعهد در سینما است

رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی گفت: شهید آوینی پرچمدار هنر متعهد در سینما است. در ابتدای انقلاب که گروهک‌های مختلف فعالیت داشتند تشخیص حقیقت سخت بود اما در این فضا، آوینی تحت تاثیر اندیشه‌های امام متحول شد و حقیقت را دریافت.

قدردانی انجمن‌های هنرهای نمایشی سراسر کشور از تحقق «وعده صادق»

انجمن‌های نمایشی سراسر کشور، ضمن قدردانی از دلاورمردانی که در کشور، آرامش و امنیت را برقرار کرده‌اند، تحقق «وعده صادق» را نشان اقتدار ملی و قدرت بازدارندگی کشور دانستند.

نحوه شکل‌گیری رژیم مجعول صهیونیستی به روایت «بازی اختاپوس» + فیلم

آنتن شبکه یک سیما در قالب مجموعه مستند «بازی اختاپوس»، موضوع چگونگی شکل‌گیری رژیم غاصب صهیونیستی را به مخاطبان عرضه می‌کند.

۱۵ اردیبهشت؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی

براساس فراخوان سی‌ویکمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، دانشجویان مولف و مترجم تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی ارسال کنند.

شاعران از «وعده صادق» می‌گویند

گردهمایی شاعران و علاقه‌مندان شعر به مناسبت حماسه «وعده صادق» 27 فروردین ماه در فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود.

انتشار «مردی با آرزوهای دوربرد» همزمان با عملیات وعده صادق

کتاب «مردی با آرزوهای دوربرد»؛ زندگینامه شهید حسن طهرانی‌مقدم؛ مردی که گفته بود: «روی قبرم بنویسید، اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کند.» توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار نشر شد.

رژیم صهیونسیتی در عملیات «وعده صادق» بین جهانیان تحقیر شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به عملیات «وعده صادق» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی گفت: دست انتقام الهی از آستین فرزندان برومند امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بیرون آمد و این رژیم سفاک را در بین جهانیان تحقیر و خوار کرد.
عرصه فرهنگ و هنر مکمل قدرت نظامی ایران باشد + صوت

عرصه فرهنگ و هنر مکمل قدرت نظامی ایران باشد + صوت

یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: در عملیات حماسی «وعده صادق»، ایران اسلامی حقانیت دفاع از آب و خاکش را به جهانیان نشان داد. در تمامی حوزه‌ها از نظامی تا فرهنگی و اقتصادی، باید مدافع بسیار قدرتمندی باشیم.
«آپاراتچی» دنبال ارائه پیام نه خنداندن صرف + فیلم

«آپاراتچی» دنبال ارائه پیام نه خنداندن صرف + فیلم

کارگردان فیلم «آپاراتچی» گفت که این فیلم تنها در پی خنداندن تماشاگر به هر قیمتی نیست بلکه می‌خواهد حرف و پیام داشته باشد که خلاف رویه رایج این گونه سینمایی است.

اقتدار ایران اسلامی مایه افتخار است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: عملیات وعده صادق لذت‌بخش و موجب اقتدار ایران اسلامی است و به این اقتدار که ثمره هدایت‌های امامین انقلاب، ازخودگذشتگی شهدا، حضور در صحنه مردم و همراهی نیروهای مسلح است باید افتخار کنیم.