کد خبر: 3968569
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برگزاری جشنواره خوشنویسی «شهر رمضان» در مریوان خبر داد و گفت: این جشنواره قرآنی 16 اردیبهشت‌ در مریوان برگزار می‌شود.

عبیدالله رستمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان برای دومین سال پیاپی اقدام به برگزاری جشنواره حضوری‌نویسی خوشنویسی «شهر رمضان» اقدام کرده است.

وی با اشاره به استقبال گرم خوشنویسان مریوان در سال گذشته از این جشنواره افزود: این جشنواره قرآنی از ساعت پنج عصر پنج‌شنبه، 16 اردیبهشت‌ماه آغاز شده و در ساعت 19 عصر همان روز آثار مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان بیان کرد: اگر بنا بر هر علتی امکان برگزاری حضوری این جشنواره فراهم نباشد این جشنواره در همان روز و به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: دومین جشنواره حضوری‌نویسی خوشنویسی «شهر رمضان» به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان و انجمن خوشنویسان شعبه مریوان برگزار خواهد شد.

رستمی مکان برگزار این جشنواره را اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان دانست و اظهار کرد: آثار خلق شده در این جشنواره پس از داوری در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی در پایان با اشاره به اینکه این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی خوشنویسان قرآنی شهر مریوان و پرورش استعدادهای خوشنویسی قرآنی برگزار شده است، یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره واتس‌اپی 09187751217 محمد بهرامی تماس حاصل کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: