کد خبر: 3971543
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌ و‌ پرورش استان کردستان گفت: دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با اندیشه‌ها و افکار شهید مطهری» به صورت الکترونیکی ویژه فرهنگیان استان برگزار می‌شود.

نظام مرادی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌و‌پرورش استان کردستان در گفت‌وگو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با اندیشه‌ها و افکار شهید مطهری» به صورت الکترونیکی ویژه فرهنگیان استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در این دوره آموزشی 12 ساعته از طریق سامانه ltms انجام می‌گیرد، افزود: محتوای دوره جهت مطالعه فرهنگیان نیز در این سامانه بارگذاری شده است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌ و‌ پرورش استان کردستان با اعلام اینکه منبع این دوره آموزشی کتاب «تعلیم و تربیت در اسلام» است، بیان کرد: فرصت ثبت‌نام در این دوره آموزشی از 22 اردیبهشت‌ماه آغاز و تا 10 خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: زمان آزمون دوره «آشنایی با اندیشه‌ها و افکار شهید مرتضی مطهری» چهارشنبه، 12 خردادماه در سه بازده زمانی ساعت 9 لغایت 9:30، 12 لغایت 12:30 و 17 لغایت 17:30 است.

مرادی یادآور شد: تاریخ تکرار آزمون برای جاماندگان و همکارانی که در مرحله اول موفق به اخذ نمره قبولی نشده‌اند، روز سه‌شنبه 18 خردادماه از ساعت 9 لغایت 9: 30 ، 12 لغایت 12:30 و 17 لغایت 17:30 است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: