کد خبر: 3997739
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
مسئول دفتر مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس استان کردستان گفت: توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده شهدا و ایثارگران و تقدیر از ۴۰۰ ایثارگر دوران دفاع مقدس از اقدامات انجام شده مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس در استان کردستان بوده است.

ناصر محمدزاده، مسئول دفتر مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس در استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: انتقال فرهنگ ایثار و فداکاری رزمندگان دوران دفاع مقدس به نسل‌های جوان و نوجوان امروز و نسل‌های بعدی لازمه شرایط کنونی جامعه است.

وی با تأکید بر اینکه باید آیندگان با گذشت و جانفشانی رزمندگان و دلاورمردان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس آشنا شوند، افزود: راه و راز ماندگاری فرهنگ دفاع مقدس، خلوص، ایمان و اعتقادی بود كه رزمندگان داشتند و همتی كه در پشت جبهه و مشاركت مردمی در دفاع مقدس بود.

مسئول دفتر مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس در استان کردستان، انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل آینده را راه تداوم عزت كشور دانست و بیان کرد: در طول یکسال گذشته به منظور تکریم خانواده شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس اقدامات گسترده‌ای در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: توزیع 500 بسته معیشتی بین خانواده شهدا و ایثارگران و تقدیر از 400 نفر از ایثارگران دوران دفاع مقدس از اقدامات انجام شده مجمع جهانی ایثارگران دفاع مقدس در استان کردستان بوده است.

محمدزاده تجلیل و بزرگداشت ایثارگران و خانواده شهدای دوران دفاع مقدس را یک رسالت دانست و یادآور شد: امروز امنیت و آرامش جامعه ما مدیون ایثارگری و جانفشانی این عزیزان است و نیاز است زمینه تکریم این افراد در جامعه فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: