کد خبر: 4030860
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷

تمدید مهلت ثبت‌نام در جشنواره «فرهنگ، هنر و انرژی برق» در کردستان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش کردستان از تمدید مهلت ثبت‌نام دومین جشنواره «فرهنگ، هنر و انرژی برق» ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه با رویکرد صرفه‌جویی در مصرف برق در استان کردستان خبر داد.

حجت‌الله نریمانی معاون فرهنگی - پرروشی آموزش و پرورش کردستان

‌حجت‌الله نریمانی، کردستان، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش‌و ‌پرورش در نظر دارد با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان و با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف برق و رعایت ایمنی برق در اجرا و باز طراحی فعالیت‌های فرهنگی و هنری و به منظور پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان در قالب جشنواره موضوعی «دومین جشنواره فرهنگ، هنر و انرژی برق» اقدام کنند.

وی افزود: انتظار می‌رود دانش‌آموزان بصیر و آینده‌ساز در سراسر استان کردستان با تولید و ارائه آثار فرهنگی و هنری خود با مشارکت در این جشنواره، رسالت خود را با نگاه هنر در تبیین و تحقق دو هدف اصلاح الگوی مصرف برق و رعایت ایمنی برق انجام دهند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌و‌پرورش کردستان با بیان اینکه مخاطبان این جشنواره دانش‌آموزان دختر و پسر متوسطه اول و دوم هستند، گفت: دانش‌آموزان می‌توانند آثار خود را در شبکه شاد به آدرس @jbargh2 ارسال کنند.

وی در پایان یادآور شد: دانش‌آموزان دوره متوسطه اول می‌توانند در رشته‌های نقاشی، ویدئوکست و عکاسی و دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه نیز در رشته‌های طراحی، ویدئوکست، عکاسی و فیلم کوتاه (انیمیشن، داستانی و مستند) شرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :