کد خبر: 4090080
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲

نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام است

استاندار کردستان با تقدیر از مدیریت خوب انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام است، چراکه این سازمان بیشترین وظایف و مأموریت‌ها را در بحث امنیتی، اجتماعی و خدماتی برعهده دارد.

اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان، ۱۴ مهرماه به همراه معاونان خود به‌مناسبت هفته فراجا با سردار علی آزادی و معاونان انتظامی استان دیدار و ضمن تبریک این هفته به کارکنان زحمتکش انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام است.

وی با بیان اینکه صلابت و اقتدار کارکنان انتظامی قابل تقدیر است، افزود: پلیس از سازمان‌هایی است که بیشترین وظایف و مأموریت‌ها چه در بحث امنیتی، اجتماعی و خدماتی بر عهده دارد و بیشترین خدمت را به شهروندان ارائه می‌کند.

استاندار کردستان مدیریت انتظامی استان را خوب ارزیابی و بیان کرد: وجود سردار علی آزادی، برای کردستان نعمت است، که بحمدالله پلیس استان با خویشتنداری و صبوری کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشته است.

وی در ادامه به سختی‌های کار انتظامی پرداخت و ادامه‌ داد: ما از نزدیک شاهد گذشت و ایثار کارکنان خدوم پلیس هستیم و در حوزه‌های مختلف سختی‌های فراوانی خود و خانواده آنان متحمل می‌شوند که پلیس مظلوم واقع می‌شود.

زارعی‌کوشا به وقایع اخیر اشاره کرد و افزود: دشمنان و معاندان نظام در ماجرای فوت خانم امینی، آشوب و ناامنی به راه انداختند، تا از هر فرصتی برای دستیابی به اهداف پلید خود استفاده کنند که با هوشیاری و مراقبت نیروهای انتظامی و امنیتی باز هم همانند گذشته ناکام ماندند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در همه شئون زندگی آحاد جامعه وظیفه دارد، افزود: در مناسبت‌ها و ایام گوناگون و تعطیل، پلیس در جهت آرامش و آسایش مردم شبانه‌روزی تلاش می‌کند و وظایفش سنگین‌تر می‌شود.

استاندار کردستان به زحمات انتظامی استان در مأموریت بزرگ اربعین اشاره کرد و یادآور شد: در سایه تلاش و مجاهدت نیروهای انتظامی و امنیتی شاهد هیچ‌گونه رخداد امنیتی در استان نبودیم که این مهم حاصل رشادت و دلاوری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha