کد خبر: 4102709
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به فعالان مطبوعاتی و قرآنی کردستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: تسهیلاتی تحت عنوان هدیه ازدواج و فرزندآوری با ارئه درخواست به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای فعالان مطبوعاتی و قرآنی و سایر رشته‌ها در نظر گرفته شده است.

علی اصغر دریایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، علی اصغر دریایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان امروز، ششم آذرماه در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: تسهیلاتی تحت عنوان هدیه ازدواج و فرزندآوری با ارئه درخواست به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای فعالان مطبوعاتی و قرآنی و سایر رشته‌ها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: براساس شرایط و ضوابط بهره‌مندی از این تسهیلات، عضویت در صندوق اعتباری هنر در طرح‌های شمیم(هدیه ازدواج) و جوانه(فرزندآوری) با تاریخ ثبت عقد ازدواج و تولد فرزند در بازده زمانی 07/01 /1400 لغایت 1401/12/29 می‌باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بیان کرد: با ارائه درخواست کتبی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امکان دریافت و استفاده از تسهیلات با کارمزد دو درصد تا مبلغ 30 میلیون تومان در دو طرح شمیم(هدیه ازدواج) و جوانه(هدیه فرزندآوری) فراهم خواهد شد.

وی با تأکید بر شرایط اصلی مشمولیت این تسهیلات مبنی بر عضویت در صندوق اعتباری هنر کشور، گفت: علاوه بر عضویت در صندوق اعتباری هنر کشور، با توجه به اعطای تسهیلات مذکور از طریق بانک قرض الحسنه رسالت، عضویت در سامانه این بانک به آدرس mresalat.ir الزامی است.

دریایی یادآور شد: علاوه بر تسهیلات مذکور، در طرح های شمیم و جوانه هدیه 5 میلیون تومانی نیز به دارندگان شرایط و ضوابط مندرج در راهنمای متقاضیان تسهیلات صندوق اعتباری هنر تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha