کد خبر: 4103138
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴

فعالان اردوهای جهادی و طرح شهید رهنمون سنندج تجلیل شدند

مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از فعالان اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی استان و طرح شهید رهنمون امروز، هفتم آذرماه در سنندج برگزار شد.

نشست گروه‌های جهادی

به گزارش ایکنا از کردستان، سردار سیدصادق حسینی، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان امروز، هفتم آذرماه در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از فعالان اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی استان و طرح شهید رهنمون در سنندج گفت: تلاش گروه‌های جهادی پزشکی در نقاط مختلف استان قابل تقدیر است.

وی افزود: خدمت بی‌منت و عاشقانه بسیجیان عضو گروه‌های جهادی به عنوان ذخیره‌ای برای آخرت آن‌ها محسوب شده و از تلاش این بزرگواران تقدیر و تشکر را داریم.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در پنجم آذرماه امسال بیان کرد: استوار بر عقیده و مرام بسیج، قدردانی از خود، حرکت رو به جلو، روشن بینی، آمادگی عملی و مراقبت از نفوذ دشمن در مجموعه های خودی از جمله سفارشات رهبر معظم انقلاب به همه ما بسیجیان است.

وی افزود: توان قدرت دروغگویی دشمن فوق‌العاده است و ما بسیجیان باید در مقابل این دروغگویی‌ها روشن‌بینی خود را افزایش دهیم و آمادگی عملی خود را حفظ کنیم و غافل گیر نشویم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان بیان کرد: مراقب نفوذ دشمن در مجموعه‌های خودی باشیم چرا که ما یک جنگ سخت عقیدتی با دشمن داریم و به مبانی عقیدتی ما مسلمانان حمله شده است.

وی در ادامه سخنان خود به اقدامات دشمنان در اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: تخریب اموال عمومی، خشونت، ترور اقشار مختلف مردم، استفاده از اسلحه جنگی و نشر هزاران خبر دروغ برای انحراف افکار عمومی از جمله توطئه‌هایی بود که طی این چند هفته علیه ملت ایران به کار بردند.

سردار حسینی افزود: پیشرفت علمی ما در ابعاد مختلف در جهان شاخص است و دشمنان با هدف جلوگیری از روند پیشرفت و توسعه کشورمان دست به ایجاد این فتنه زدند و کلاس‌های درس در مدارس و دانشگاه‌ها را مورد هدف قرار دادند.

وی ادامه داد: جلسات و کارگاه‌های متعددی با هزینه سازمان جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونسیتی برای تعدادی افراد در کشورهای مختلف برگزار شد تا آمادگی لازم را برای ایجاد و لیدری این فتنه بزرگ بر عهده داشته باشند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان یادآور شد: امروز شما بسیجیان هم پرچمدار مقاومت، علم و فناوری و درمان هستید و تلاش‌هایتان شایسته والاترین تقدیرهاست. دشمن بی‌هویت در مقابل ما ایستاده است و بدون شک راه به جایی نخواهند برد.

فریدون عبدالملکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: همواره قدردان خدمات بسیجیان هستیم که با خلوص نیت به اقشار مختلف مردم در نقاط مختلف کشور خدمت ارائه می‌کنند.

وی افزود: بسیجیان جامعه پزشکی کردستان در ۲۱ فعالیت جهادی در طول سال به ارائه خدمت بی منت به مردم در مناطق محروم استان پرداخته‌اند و این روند خیرخواهانه همچنان ادامه دارد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم نیز از فعالان اردوهای جهادی بسیج جامعه پزشکی و طرح شهید رهنمون تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha