کد خبر: 4119466
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹

طرح «ندای فطرت» در کردستان اجرا می‌شود

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اجرای طرح «ندای فطرت» در کردستان گفت: از سال 98 طرح «ندای فطرت» به‌منظور هویت‌بخشی به زن مسلمان در استان آغاز شد.

بتول سرکانی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان10

بتول سرکانی، مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان امروز، 14 بهمن در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان که به صورت مجازی برگزار  شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: برای تغییر در سبک زندگی باید تغییر ایجاد کنیم و در همین راستا قرارگاه عفاف و حجاب در استان را راه‌اندازی کرده‌ایم.

وی با اشاره به اجرای طرح «ندای فطرت» در کردستان افزود: از سال 98 طرح «ندای فطرت» به‌منظور هویت‌بخشی به زن مسلمان در استان آغاز شد که این طرح در راستای تغییر سبک زندگی مردم اجرا خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه احیای هویت زن مسلمان و مقابله با تهدیدات نرم دشمن در استان در دستور کار است، بیان کرد: در کردستان 562 شهیده زن و 13زن‌ پیشمرگ مسلمان کُرد وجود داشته و در همه ادارات آنها را به عنوان یک الگو معرفی کرده‌ایم.

وی با اشاره به تلاش برای ترویج سبک زندگی اسلامی، تربیت خانواده در طراز انقلاب و تقویت و تبیین مسئله حجاب و عفاف در جامعه گفت: شناسایی چهره‌های ملی و گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی و عفاف و حجاب، تربیت کودکان در طراز انقلاب اسلامی و شناسایی بانوان کارآفرین از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار است.

سرکانی افزود: شناسایی آسیب‌های فضای مجازی و برپایی ایستگاه‌های پاسخ‌گویی به سؤالات و شبهات و همایش‌های مختلف فاطمی از دیگر برنامه‌های بسیج در استان بوده است.

وی یادآور شد: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و طرح دوخت لباس بومی، راه‌اندازی 46 گروه تذکر لسانی با استفاده از 845 نفر از بانوان و 30 کانال با موضوع عفاف و حجاب از دیگر کارهای انجام شده در کردستان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha