شرکت در انتخابات مظهر اقتدار و امنیت کشور است
کد خبر: 4199253
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۹
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

شرکت در انتخابات مظهر اقتدار و امنیت کشور است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدضیاء‌الدین آقاجان‌پور شرکت در انتخابات را مظهر اقتدار و امنیت کشور دانست و گفت: زمانی برای مقابله با بیگانگان، همه از کشور دفاع کردیم، امروز هم شرکت در انتخابات همانند دوران جنگ، وظیفه شرعی و ملی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدضیاء‌الدین آقاجان‌پور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

به گزارش ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدضیاء‌الدین آقاجان‌پور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن مردم سنندج با اشاره به تقدیم بیش از پنج هزار شهید به انقلاب اسلامی در کردستان، گفت: امروز نیروهای مسلح کشورمان برای دفاع از ایران اسلامی، استقلال و امنیت کشورمان در اوج اقتدار هستند.

وی افزود: برای اولین بار در تاریخ ایران، هواپیمای نظامی جنگنده، کشتی و ناو جنگی، تولید کردیم موشک‌هایی تولید کرده‌ایم که به فرموده رهبری، اگر اسرائیل غلط اضافی کند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بیان کرد: برای اولین بار در تاریخ ایران هواپیماهای بدون سرنشین و ماهواره‌هایی کاملا بومی تولید کردیم که نشان از پیشرفت علمی و نظامی کشورمان دارد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای عدم شرکت در انتخابات ملت ایران و به خطر افتادن امنیت کشور تبلیغات گسترده‌ای را شروع کرده‌اند، ادامه داد: بر این اساس باید برای حفاظت از استقلال کشور یکپارچه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت کنیم.

آقاجان‌پور به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اشاره کرد و گفت: امروز مدعیان حقوق بشر از جمله استکبار جهانی، پشت سر رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند و به‌طور علنی از جنایات این رژیم سفاک حمایت می‌کنند.

وی افزود: امروز به واقع تقابل بین حق و باطل است و جمهوری اسلامی ایران، هیچ‌گاه در برابر باطل تسلیم نخواهد شد و از مردم مظلوم غزه دفاع می‌کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع شرکت در انتخابات را مظهر اقتدار و امنیت کشور دانست و گفت: اگر زمانی برای مقابله با بیگانگان، همه از کشور دفاع کردیم، امروز هم شرکت در انتخابات همانند دوران جنگ، وظیفه شرعی و ملی است.

وی به مقایسه وضعیت کنونی کشورمان در جهان با قبل از انقلاب پرداخت و افزود: زمانی بیگانگان برای ما شاه، نخست‌وزیر و نمایندگان مجلس انتخاب می‌کردند و هر کسی به بیگانگان نزدیکتر بود، انتخاب می‌شد اما انقلاب کردیم تا روی پای خود بایستیم و استقلال داشته باشیم.

آقاجان‌پور با بیان اینکه باید قدر امنیت و استقلال کشورمان را بدانیم، گفت: می‌خواهیم حاکمیت ما اسلامی و قانون حاکم بر کشورمان، ارزش‌های دینی و اسلامی باشد. دشمنان ما بعد از اینکه استقلال و آزادی و حاکمیت اسلامی را به‌دست آوردیم دست از سر ما برنداشتند و جنگ را بر کشورمان تحمیل کردند تا نظام نوپای اسلامی را از پای درآورند و استقلال و امنیت ما را بگیرند.

انتهای پیام
captcha