کد خبر: 4220785
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷

آیت‌الله رئیسی الگوی خدمت در توسعه اقتصادی و رفع محرومیت‌ها بود

استاندار کردستان ادامه دادن مسیر شهید جمهور را ضروری دانست و گفت: آیت‌الله رئیسی الگوی خدمت در توسعه اقتصادی و رفع محرومیت‌ها بود.

اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان امروز، 21 خردادماه در همایش «مردمی‌ها» با عنوان «تبیین شاخص‌های شهید جمهور و انتخابات» گفت: شهید آیت‌الله رئیسی نمونه و الگوی خدمت به مردم برای توسعه اقتصادی و رفع محرومیت‌ها بود.

وی با اشاره به شخصیت چند بُعدی رئیس‌جمهور شهید در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب افزود: لازم است با جهاد تبیین در جامعه، کارآمدی خدمات شهید آیت‌الله رئیسی را به همگان نشان دهیم.

استاندار کردستان از جریان‌های انقلابی خواست فعالیت‌های انجام شده شهید جمهور و دولت سیزدهم را که با تحمل سختی‌ها و مشکلات پیشرو برای توسعه کشور گام برداشت، صیانت کنند.در انتخابات هشتم تیرماه که موقعیت حساس برای کشور است، باید با اتحاد و انسجام کسی را انتخاب کنیم که بتواند ادامه‌دهنده مسیر شهید جمهور باشد.

مهدی رمضانی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به اینکه در دولت شهید جمهور و در طول سه سال فعالیت، عملکرد حاکمیت علی‌الرغم تمام فراز و نشیب‌ها در نقطه‌ای قرار گرفت که همه به آن افتخار می‌کنیم، گفت: رئیس‌جمهور شهید توانست با حضور میدانی اوضاع کشور را سروسامان داده و به وضعیت ثبات برساند. باید با موقعیت‌شناسی نگذاریم دچار ارتداد سیاسی شویم بلکه باید کنشگر بوده و در میدان برای آگاهی‌بخشی جامعه تلاش کنیم.

محمدصادق صادقی، دستیار ویژه مردمی استاندار کردستان هم با اشاره به اینکه مردم‌سالاری از ویژگی‌های بارز انقلاب اسلامی است، گفت: در ۲۰ روز مانده به انتخابات و در گام دوم انقلاب، باید با بصیرت‌افزایی و تبیین، ادامه‌دهنده حرکت جهادی دولت شهید جمهور باشیم.

یادآور می‌شود، در این مراسم نمایندگان ظرفیت‌های مختلف مردمی هم آمادگی خود را برای تبیین مردم و حضور حداکثری در انتخابات اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام
captcha