کد خبر: 4057241
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱

سفر مقام معظم رهبری به کردستان حرکت‌آفرین بود

استاندار کردستان گفت: روابط عمومی های از جایگاه بالایی برخوردار هستند و بر همین اساس اخبار حوزه خود را بموقع و درست اطلاع رسانی کنند.

 اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان

به گزارش ایکنا از کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان امروز، 25 اردیبهشت‌ماه در مجمع عمومی شورای هماهنگی استان کردستان با بیان اینکه استان کردستان با اشاره به ایام سالگرد سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری به استان کردستان، اظهار کرد: سفر مقام معظم رهبری به دیار کردستان تحول و توسعه را برای مردم و استان در پی داشته است.

وی با اشاره به اینکه سفر مقام معظم رهبری به کردستان حرکت آفرین بود، افزود: سفر مقام معظم رهبری به کردستان باعث تغییر نگاه و دیدگاه مردم نسبت به کردستان شده و موجب شد که امروز همگان کردستان را باعنوان استان فرهنگی و غنی بشناسند.

استاندار کردستان در جمع روابط عمومی‌های استان با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی در سازمان‌ها وظیفه روابط عمومی‌ها است، گفت: روابط عمومی‌ها در جریان‌سازی می‌توانند نقش اساسی ایفا کنند چون جایگاه این حوزه در یک سیستم بسیار بالا است.

وی روابط عمومی را یک علم دانست و ادامه داد: افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید بتوانند در برنامه‌ریزی و سیاستگذاری سیستم خود نقش بسزایی داشته باشند.

زارعی کوشا با اعلام اینکه روابط عمومی‌ها به عنوان یک شبکه منسجم اطلاع‌رسانی می‌توانند در جریان ساز بودن بسیار مؤثر باشند، گفت: امروز در دنیا مهم‌ترین رسالت‌ها برای شناخت یک مجموعه بر عهده روابط عمومی‌ها قرار دارد و بر همین اساس روابط عمومی‌ها باید درک صحیحی از این حوزه داشته باشند و همراه با دانش روز جلو بروند و باید باتوجه به توان و رسالت خود اهل جذب و گشایش باشند.

وی در ادامه به طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها در کشور پرداخت و گفت: انجام این طرح که سود آن به نفع مردم است از دهه 70 تکلیف همه دولت‌ها بوده است. روابط عمومی ها موظف هستند نسبت به جامعه هدف اخبار درست را اطلاع‌رسانی کنند و از نشر اخبار کذب خودداری کنند.

استاندار کردستان گفت: دولت برنامه‌ریزی لازم درجهت حمایت از تولید را پیش‌بینی کرده است و به طور قطع نباید مردم نسبت به کمبودی نگران باشند.

وی در ادامه تأ کید کرد: خبرهای بسیار خوبی در راستای توسعه استان در سفر قریب الوقوعی که هیئت دولت به استان خواهد داشت، داریم.

زارعی‌کوشا در خصوص حمایت‌های پیش‌بینی شده دولت از تولید، افزود: دولت اعتبار لازم برای سرمایه در گردش واحدهای تولیدی را تأمین کرده است و به طور موقت تمام محدودیت‌های بانک مرکزی را برای پرداخت این تسهیلات کنار گذاشته است.

وی با تأکید بر ضرورت مردمی‌سازی یارانه‌ها افزود: واقعا جای تعجب است که امروز افراد محدودی در کشور در خصوص اجرای این طرح تشکیک می‌کنند.

استاندار کردستان با بیان اینکه امروز همه فعالان اقتصادی روی اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها تأکید می‌کنند، یادآور شد: همراهی با مردم و تلاش در راستای اقناع آنها در خصوص اجرایی کردن این طرح یک مسئله مهم است و همه ما باید در این راستا تلاش کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :