کد خبر: 4058668
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷

فرهنگ‌سازی؛ زمینه‌ساز رفع بسیاری از آسیب‌های اجتماعی

نماینده ولی فقیه در استان کردستان کار فرهنگی در سطح روستاها را یک ضرورت دانست و گفت: با فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های فرهنگی می‌توان مانع بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها شد.

بازدید نماینده ولی فقیه در استان کردستان از روستاهای مرزی

به گزارش ایکنا از کردستان، نماینده ولی فقیه در استان کردستان امروز، 31 اردیبهشت‌ماه از روستاهای مرزی «خشکلان و ساوجی» مریوان بازدید میدانی کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه هدف از این سفر عرض سلام، ادب و بررسی حل مشکلات مردم است، افزود: در جریان این بازدیدها مشکلات و دغدغه‌های روستانشینان را شناسایی و ضمن انعکاس به مسئولان مربوطه، پیگیری نیز خواهیم کرد.

وی کار فرهنگی در سطح روستاها را یک ضرورت دانست و افزود: با فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های فرهنگی می‌توان مانع بسیاری از مشکلات و آسیب‌ها شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی با تأکید بر لزوم پیگیری مشکلات روستانشینان؛ «خدمت به مردم، سرکشی از روحانیون و رسیدگی به امورات روستاها» را یک وظیفه و افتخار دانست و یادآور شد: در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

گفتنی است؛ نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پایان با حضور در منازل ماموستا ملا یوسف حسینی و ماموستا عبدالله نیک‌خواه امام جماعت روستاهای «خشکلان و ساوجی» مریوان تجلیل کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :