کد خبر: 4077201
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸

اعلام فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع «نماز» در کردستان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان از اعلام فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع نماز را ویژه اعضا، فرزندان مربیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خبر داد.

حمیدرضا گوهری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان

حمیدرضا گوهری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان در گفت‌و‌گو با ایکنا از کردستان، اظهار کرد: مسابقه نقاشی با موضوع «راز و نیاز من با خدا» ویژه اعضا، فرزندان مربیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با هدف آشنایی با مفاهیم نماز به صورت غیر مستقیم، آشنایی با فواید نماز، ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، گسترش جهان‌بینی اعضا با محوریت نماز و تقوا، و دوری از گناه و پرهیزکاری و پاکسازی روح انسان برگزار خواهد شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان بیان کرد: علاقه‌مندان به هنر نقاشی می‌توانند آثار خود را با موضوع «راز و نیاز من با خدا» با تکنیک آزاد در قالب صفحه A4 در ابعاد 30*21 برای شرکت در مسابقه ارسال کنند.

وی در پایان یادآور شد: گروه‌های سنی نوخوان و نوباوه 7 تا 11 سال و نونگاه و نوجوان 12 تا 17 سال می‌توانند آثار خود را تاریخ 15 مردادماه به نشانی خیابان طالقانی، جنب سالن تختی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان ارسال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha