کد خبر: 4087470
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳

انتقاد شدید امام جمعه سنندج به هتاکی به قرآن

امام جمعه سنندج با انتقاد شدید از هتاکی عده‌ای ناآگاه و فرصت‌طلب به قرآن کریم و مقدسات در حوادث اخیر، گفت: دشمنان و رسانه‌های معاند از شرایط کنونی کشور در حال سوءاستفاده به نفع خود بوده‌ و سعی دارند تا توطئه‌های خود را عملی کند.

ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج

به گزارش ایکنا از کردستان، ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج امروز، یکم مهرماه در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته مسجد جامع سنندج با اشاره به اینکه فوت مرحومه مهسا امینی همه ما را داغدار کرده است، اظهار کرد: مسئولان کشوری و استانی با جدیت در حال پیگیری هستند تا حقی از خانواده امینی ضایع نشود و در صورتی وجود خطایی به آن رسیدگی می‌شود.

وی با انتقاد شدید از هتاکی عده‌ای ناآگاه و فرصت‌طلب به قرآن کریم و مقدسات در حوادث اخیر، افزود: دشمنان و رسانه‌های معاند از شرایط کنونی کشور در حال سوءاستفاده به نفع خود بوده‌اند و سعی دارند تا توطئه‌های خود را عملی کند.

امام جمعه سنندج نیروهای نظامی و انتظامی را فرزندان این ملت دانست و بیان کرد: امینتی کنونی جامعه حاصل خون هزاران شهید بوده است و نباید ما اجازه دهیم که امنیت و آرامش مردم و جامعه دچار خدشه شود چراکه در نتیجه ناامنی مردم استان آسیب می‌بینند.

وی بر لزوم داشتن درایت، عقلانیت و عطوفت بین ملت و دولت برای مدیریت وقایع اخیر تأکید کرد و ادامه داد: مراقب باشیم کاری نکنیم دل دشمن را شاد و زمینه را برای تحقق اهداف شوم استکبار فراهم کنیم.

ماموستا رستمی با تأکید بر حفظ وحدت و امنیت استان و منطقه از سوی مردم کردستان افزود: خسارت به اموال عمومی، ضرر به خود مردم است و این کار، روش مردم کُرد نبوده، بلکه کُرد همیشه مدافع حق بوده است.

وی با اشاره به اینکه دولت و ملت ستون یک خانه هستند، گفت: مردم ولی نعمتان دولت هستند و تا زمانی که ملت پشتیبان نظام باشد، کسی توان ضربه به انقلاب اسلامی و کشور را ندارد.

امام جمعه سنندج در پایان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یادآور شد: صدام با حمایت بیش از ۳۷ کشور، می‌خواست انقلاب اسلامی و زیرساخت‌های کشور را نابود کند اما فرزندان با شرف میهن اسلامی با استقامت، ایثار، وحدت و یکدلی توانستند دشمن بعثی را شکست داده و درس بزرگی به صدام دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha