کد خبر: 4089885
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۳

جوانان و نوجوانان ایران اسلامی خود را در برابر جریان‌های تفرقه‌افکنانه بیمه کنند

امام جمعه شهرستان بانه گفت: جوانان و نوجوانان ایران اسلامی باید همواره با عمل و دانش و در کنار آن دینداری و معنویت خود را در برابر جریان‌های تفرقه‌افکن بیمه کنند.

عبدالرحمن خدایی، امام جمعه شهرستان بانه

به گزارش ایکنا از کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه شهرستان بانه امروز، 13 مهرماه در نشست با جمعی از مسئولان شهرستان بانه که به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه کردستان در مقوله وحدت جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد از همین رو دشمنان و گروهک‌های تجزیه طلب به دنبال این هستند که این وحدت را بشکنند.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی که دنیای استکبار عزم خود را برای برهم زدن انسجام جهان اسلام جزم کرده، وحدت نیاز حیاتی امروز ماست، افزود: رسیدن به وحدت برای مسلمین یعنی رسیدن به اقتدار و استقلال در برابر استعمارگران؛ نباید به افراد و گروه‌هایی که تلاششان همواره از بین بردن انسجام مسلمین است، فرصت میدان‌داری را بدهیم.

امام جمعه شهر بانه بیان کرد: اگر در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی و حتی دوران پس از آن وحدت ملت ایران نبود، امروز ایران اسلامی در این جایگاه رفیع که مورد حسد دشمنان است، هرگز قرار نداشت، لذا همه باید قدر و ارزش وحدت و برادری خود را بدانیم.

وی با اشاره به اینکه برای دشمنان اسلام هیچ تفاوتی بین سنی و شیعه نیست، آنها با اسلام و قرآن مخالف هستند، ادامه داد: معاندان دین خدا می‌خواهند که ریشه‌های اسلام را بخشکانند از همین رو اولین برنامه‌ریزی شیطانی آنان، به جان هم انداختن مسلمین است.

ماموستا خدایی اظهار کرد: زمانی که جهان اسلام درگیر جنگ های مذهبی و قومیتی شود، دستان استکبار برای غارت ثروت مسلمین باز خواهد شد؛ امروز در هر کشور مسلمانی که شاهد درگیری و نزاع هستیم، به عینه دیده می شود که غارت ثروت های آنان توسط دشمن به راحتی صورت می پذیرد.

وی در پایان یادآور شد: جوانان و نوجوانان ایران اسلامی باید همواره با عمل و دانش و در کنار آن دینداری و معنویت خود را در برابر جریان‌های تفرقه‌افکن بیمه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha